Weer & Klimaat in Sunny Beach

In Sunny Beach heb je vooral in het voorjaar en in de zomer vele uren zonneschijn. Van april tot en met augustus is het aangenaam weer met bijna geen neerslag en veel zonneschijn. In de winter is het hier wel koel en grijs maar echt koud wordt het in dit deel van Bulgarije wel wat minder snel.

Hieronder een overzicht van de gemiddelde temperaturen in Sunny Beach per maand:

MaandMax. °CMin. °CZee °CZonuren

p/d

Neerslag

dagen p/m

Januari2-5727
Februari4-3737
Maart90748
April15510610
Mei21101579
Juni25122097
Juli271523107
Augustus271424106
September24122286
Oktober1871866
November1021438
December4-31029