Weer & Klimaat in Albufeira

Albufeira staat bekend om zijn warme, droge zomers en zijn zachte, natte winters. In de wintermaanden moet je dan ook zeker rekening houden met veel regen. In de zomermaanden is regen hier juist weer zeldzaam en als er dan toch regen valt is dit meestal zo voorbij.

Hieronder een overzicht van de gemiddelde temperaturen in Albufeira per maand:

MaandMax. °CMin. °CZee °CZonuren

p/d

Neerslag

dagen p/m

Januari16816514
Februari16915613
Maart18916712
April191116811
Mei221317108
Juni251519115
Juli281820121
Augustus281821112
September26172195
Oktober231520710
November191118612
December16917514