In Lloret de Mar is het in de zomer op de meeste dagen lekker warm en zonnig maar van tijd tot tijd kan er plots ook een (flinke) regen- of onweersbui vallen. Het komt hier echter bijna nooit voor dat het dagen achter elkaar slecht weer is. In het voorjaar en najaar heb je hier de meeste kans op langdurige neerslag. In de winter kan de temperatuur ’s nachts wel flink zakken en in het extreme geval komt er dan zelfs nachtvorst voor.

Hieronder een overzicht van de gemiddelde temperaturen in Lloret de Mar per maand:

MaandMax. °CMin. °CZee °CZonuren

p/d

Neerslag

dagen p/m

Januari1331359
Februari1441359
Maart16513610
April17714610
Mei21111778
Juni26152086
Juli29192394
Augustus30202585
September25162368
Oktober21112067
November1671759
December1441559

(Visited 43 times, 1 visits today)