Weer & Klimaat in ST. Julians

In St. Julians zijn er droge, warme zomers en milde maar natte winters. In de winter is er vaak ook een harde wind waardoor het erg koud aan kan voelen. In de zomer heb je minder wind en valt er ook bijna geen regen. Van juni tot en met september blijft het ’s avonds ook nog lang warm en wordt het vaak pas ’s nachts weer onder de 25 °C. Helaas heb je zomers wel kans op een hele warme woestijnwind waardoor het vervelend warm zou kunnen worden. Deze wind kan dagenlang aanhouden. Van mei tot en met september heb je hier heel veel zon en heb je nauwelijks last van bewolking of regen.

Hieronder een overzicht van de gemiddelde temperaturen in St. Julians per maand:

MaandMax. °CMin. °CZee °CZonuren

p/d

Neerslag

dagen p/m

Januari1591659
Februari1591668
Maart17101578
April19121686
Mei231518102
Juni271921110
Juli302124120
Augustus312226110
September29202593
Oktober24172377
November20142168
December17111859