In Malgrat de Mar zijn er warme, droge zomers en milde winters waarbij iets meer neerslag valt dan in de zomer. In juni tot en met augustus heb je bijna alle dagen wel zonnig en warm weer. Er kan soms een flinke regen- en/of onweersbui vallen. In de winter dalen de temperaturen naar ongeveer 13-16 °C en is er in de nachten een kleine kans op winters weer.

Hieronder een overzicht van de gemiddelde temperaturen in Malgrat de Mar per maand:

MaandMax. °CMin. °CZee °CZonuren

p/d

Neerslag

dagen p/m

Januari1331359
Februari1441359
Maart16513610
April17714610
Mei21121778
Juni25162085
Juli28182394
Augustus29192585
September25162468
Oktober21112067
November1671759
December1441559

(Visited 18 times, 1 visits today)