Het weer in Salou blijft het gehele jaar door redelijk hetzelfde, de temperaturen stijgen of dalen niet heel erg. In de zomermaanden lopen de temperaturen uiteraard wel wat meer op maar erg koud wordt het in Salou niet.

Hieronder een overzicht van de gemiddelde temperaturen in Salou per maand:

MaandMax. °CMin. °CZee °CZonuren

p/d

Neerslag

dagen p/m

Januari1451358
Februari1561368
Maart1771378
April1991477
Mei22121786
Juni261720104
Juli292123102
Augustus30202593
September26182376
Oktober221320610
November1781758
December1461558

(Visited 35 times, 1 visits today)