In de zomer is het in Blanes over het algemeen lekker warm met meestal zonnige dagen zonder neerslag. In de winter is het mild, er is bijna nooit vorst overdag alleen ’s nachts kan het soms een beetje vriezen. Neerslag valt er meestal in het voorjaar en najaar. Vooral in het najaar blijft het soms een paar dagen achter elkaar regenachtig weer.

Hieronder een overzicht van de gemiddelde temperaturen in Blanes per maand:

MaandMax. °CMin. °CZee °CZonuren

p/d

Neerslag

dagen p/m

Januari1331359
Februari1441359
Maart16513610
April17714610
Mei21111778
Juni25152086
Juli28182394
Augustus28182585
September25162368
Oktober21112067
November1671759
December1441559

(Visited 24 times, 1 visits today)