In El Arenal is het in de zomer gemiddeld rond de 30 °C, echter kan de gevoelstemperatuur hier in de namiddag wel wat lager liggen doordat er dan vaak een stevige wind is. In de winter is het weer hier erg onvoorspelbaar, je hebt dan ook de meeste kans op langdurige neerslag.

Hieronder een overzicht van de gemiddelde temperaturen in El Arenal per maand:

MaandMax. °CMin. °CZee °CZonuren

p/d

Neerslag

dagen p/m

Januari1461557
Februari1461467
Maart1671467
April1791577
Mei21121796
Juni251621103
Juli291924112
Augustus302025103
September26172485
Oktober23142267
November18101957
December1581658

(Visited 69 times, 1 visits today)